Artur Ośmiałowski

607358664

 

Mariusz Ośmiałowski

 

Weselny duet

Music n Vision

Duet MusicnVision na Youtubie
Artur Ośmiałowski
Profesjonalny DUET na wesele | Oświetlenie | Taniec w chmurach | Love
Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision
Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Partnerzy Fotografia

Media Społecznościowe:

DJ Artur

 

 

DJ Mariusz

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Nasza Wizja 

Nasze Wartości

Sprzętpracujemy na wysokiej jakości sprzęcie. To nasze „zabawki” o które dbamy, ulepszamy, zmieniamy Tylko na lepsze. Jesteśmy w stanie nagłośnić sale do 300 os. Posiadamy bezawaryjny sprzęt,  wydajne wytwornice dymu, bezprzewodowe  mikrofony, liczne światła, którymi zarządzamy na bieżąco w rytm grającej muzyki.

 

Duet - praca w dwie osoby niewątpliwie wpływa na jakość prowadzenia imprezy. Może nigdy się nad tym nie zastanawialiście, ale DJ nie tylko zmienia utwory muzyczne.  Ogromnie ważne zadania to także interakcja z Gośćmi, miksowanie, prowadzenie zabaw oczepinowych,  obsługa ciężkiego dymu i świateł.  No i oczywiście jak to mówią : „Co dwie głowy to nie jedna” 

 

Patrzymy i słuchamy – Wiemy, że kontakt z publicznością to podstawa udanego przyjęcia. Mamy swoje sztuczki, które odciągną od stołu największego anty tancerza.  Jesteśmy też otwarci na propozycje muzyczne Gości.  

 

Repertuar muzycznyogrooooomny! Odnajdziemy się w każdym klimacie! Wy decydujecie o rodzaju muzyki, a my podpowiadamy i czuwamy nad sytuacją. 

 

Zabawy oczepinoweposiadamy spory wybór sprawdzonych zabaw.  Wszystko ze smakiem i w dobrym stylu, ale z humorem. Nigdy nie jest nudno. Jesteśmy oczywiście otwarci na Wasze propozycje.

 

Przerwy – tak jak Wy pragniemy, aby zaproszeni Goście bawili się do białego rana pełni sił!  Wiemy jak ważne są przerwy na „trunek mocy” oraz porządny posiłek, który dodaje energii.... Ale aleeeee! Mówimy stanowcze NIE długim przerwom i ziewaniu przy stole! Krótka rozmowa, regeneracja i bawimy się dalej!  J

 

Współpraca z obsługąpodczas tego wyjątkowego dnia staramy się dać z siebie jak najwięcej. Rozmawiamy i ustalamy wcześniej wszelkie szczegóły z Wami oraz harmonogram z obsługą sali. Dzięki temu nie musicie się martwić kiedy pojawi się tort i czy ciepły posiłek zostanie podany w odpowiedniej chwili.

 

Estetyka – Wasz ślub i wesele to piękne wydarzenie... a my jesteśmy jego częścią. Dlatego zawsze wyglądamy elegancko i z klasą. Nasze stanowisko pracy również prezentuje się nienagannie.. Doskonale wiemy, że nic nie może zaburzać dekoracji Waszej sali. Nie musicie się martwić o widoczne kable i inne gadżety J

Dzień ślubu i wesela to jeden  z najważniejszych dni w życiu.  Każda Para Młoda marzy, aby ten długo wyczekiwany moment był piękny i w 100% udany.

 

Jesteśmy duetem  z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wiemy jak odpowiednio poprowadzić imprezę weselną. Przygotowania do przyjęcia mogą być stresujące… Zdajemy sobie sprawę jak dużo macie na głowie podczas organizacji. Wiemy też jak bardzo zależy Wam, aby Wasi Goście bawili się dobrze i na długo zapamiętali ten dzień razem  z Wami. Dlatego właśnie duet Music n vision dokłada wszelkich starań, aby Para Młoda razem z bliskimi bawiła się świetnie do białego rana, bez zbędnego stresu . Wspomniane wcześniej długie lata gry  nauczyły nas swego rodzaju „wyczucia”.  Dzięki temu potrafimy trafnie dobrać repertuar oraz wiemy jak komunikować się z Gośćmi.

 

Każde wesele jest inne. Każde wymaga pełnego zaangażowania. Podczas spotkania omówimy wszystkie niezbędne kwestie. Opowiecie o swoich wymaganiach i życzeniach… a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy, że zagramy Wam najlepszą imprezę na jakiej byliście!  

Dlaczego My?