Taniec w chmurach, czyli tworzenie magicznej chwili najczęściej podczas pierwszego tańca Młodej Pary to moda, która staje się coraz bardziej popularna. Efekt ten otrzymuje się w czasie reakcji suchego lodu (dwutlenku węgla) w kontakcie z gorąca wodą. Choć efekt ciężkiego dymu znany był już dawno to dopiero od kilku lat powstały maszyny, które są w stanie przeprowadzić tę reakcję szybko i w krótkim czasie zapełnić dymem sporą salę weselną. Sam ciężki dym utrzymuje się przez kilka minut i najczęściej wykorzystuje się go do uczczenia niezwykłych chwil, którą niewątpliwie jest Wasz pierwszy taniec. 

Taniec w chmurach - ciężki dym

Czym jest taniec w chmurach?

Dlaczego warto pokusić się o taniec w chmurach?

Taniec w chmurach przede wszystkim tworzy niezapomniany efekt wizualny zwłaszcza w połączeniu z odpowiednią dekoracją oświetleniem LED. Unoszące się kłęby dymu, wprowadzają wszystkich gości oraz Młodą Parę w bajeczną scenerię - intymną i romantyczną. Ciężki dym można stosować bez obaw, ponieważ jest całkowicie bezwonny, antyalergiczny, a ponieważ unosi się nisko przy ziemi nie ma obawy przed uruchomieniem czujników dymu. Ciężki dym wywołuje niezapomniany efekt zarówno na żywo, jaki i tworzy magiczne tło dla ślubnych zdjęć. Co więcej, pozwala dyskretnie ukryć drobne pomyłki w trakcie pierwszego tańca w momencie, gdy Wy, jako Młoda Para, będziecie najbardziej zestresowani. Dobrym pomysłem jest również uruchomienie maszyny z ciężkim dymem w kolejnej ważnej chwili, którą jest wprowadzenie i krojenie Waszego tortu weselnego.

 

 

Technika i informacje:

 

- zawsze dajemy 20 kg suchego lodu co starcza na około 4 min wydajnego wydmuchu

 

- wysokowydajna wytwornica spełni oczekiwania nawet na dużych salach na 200 os.

 

Cena za taniec w chmurach  poza pakietem 550 zł z pełna obsługą

 

Mobilne wypożyczenie:


- koszt wypożyczenia wytwornicy - 250 zł (dojazd 30 km od Lubin Gratis, pow. za dopłatą)


- Do działania maszyny niezbędny jest zakup suchego lodu. Na życzenie zakupujemy lód z 5% zniżką https://elod.pl/suchy-lod-sklep/53-suchy-lod-20-kg.html#/granulacja-16_mm

 

- Otrzymujecie państwo pełny instruktaż obsługi maszyny - można poprosić kogoś z weselników do pomocy. Z pewnością poradzi sobie każdy.

 

- Dowodzimy dzień przed pod wskazane miejsce wraz z zakupionym lodem. Przygotowujemy maszynę (nalewamy wodę), wystarczy tylko podłączyć do prądu oraz zastosować się do  instrukcji. Po wykonanej usłudze odbierzemy sprzęt we własnym zakresie.

 

Zarezerwuj już dziś

607358664

 

Więcej zdjęć oraz filmów znajdziesz w galerii

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Media Społecznościowe

Partnerzy Fotografia

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision
Profesjonalny DUET na wesele | Oświetlenie | Taniec w chmurach | Love
Artur Ośmiałowski
Duet MusicnVision na Youtubie

Weselny duet

Music n Vision

Mariusz Ośmiałowski

 

Artur Ośmiałowski