Artur Ośmiałowski

607358664

 

Mariusz Ośmiałowski

 

Weselny duet

Music n Vision

Duet MusicnVision na Youtubie
Artur Ośmiałowski
Profesjonalny DUET na wesele | Oświetlenie | Taniec w chmurach | Love
Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision
Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Partnerzy Fotografia

Media Społecznościowe:

DJ Artur

 

 

DJ Mariusz

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Cennik usług

                    Wybierz spośród 2 wariantów

 

Taniec w chmurach przede wszystkim tworzy niezapomniany efekt wizualny zwłaszcza w połączeniu z odpowiednią dekoracją oświetleniem LED. Unoszące się kłęby dymu, wprowadzają wszystkich gości oraz Młodą Parę w bajeczną scenerię - intymną i romantyczną. Ciężki dym można stosować bez obaw, ponieważ jest całkowicie bezwonny, antyalergiczny, a ponieważ unosi się nisko przy ziemi nie ma obawy przed uruchomieniem czujników dymu. Ciężki dym wywołuje niezapomniany efekt zarówno na żywo, jaki i tworzy magiczne tło dla ślubnych zdjęć. Co więcej, pozwala dyskretnie ukryć drobne pomyłki w trakcie pierwszego tańca w momencie, gdy Wy, jako Młoda Para, będziecie najbardziej zestresowani. Dobrym pomysłem jest również uruchomienie maszyny z ciężkim dymem w kolejnej ważnej chwili, którą jest wprowadzenie i krojenie Waszego tortu weselnego.

 

 

 

 

 

 

 

Kompleksowa usługa z obsługą:

 

 

- Koszt pełnej usługi wynosi 600 zł + (kwota za dojazd 1zł za km liczona od miasta Lubin)

 

- Obsługa wykonana przez pracownika wraz z  zakupionym suchym lodem (20kg).

 

 

Mobilne wypożyczenie z samodzielna obsługą:

 


- Koszt wypożyczenia wytwornicy - 250 zł + (kwota za dojazd 1zł za km liczona od miasta Lubin)

 

 

- Do prawidłowego funkcjonowania maszyny niezbędne jest zaopatrzenie w suchy lód. Koszt zakupu wynosi 200 zł za 20 kg i jest to cena obowiązująca na dzień 1 lipca 2023 roku. Istnieją dwie opcje w zakresie nabywania suchego lodu:

         • We własnym zakresie

         • Zakup przez nas na                           życzenie

 

 

- Otrzymujecie państwo pełny instruktaż obsługi maszyny krok po kroku- można poprosić kogoś z gości lub obsługę do pomocy. Wystarczy poświecić 5 min na przeczytanie instrukcji, osoba mało techniczna poradzi sobie bez problemu.

 

- Dowodzimy najczęściej dzień przed, pod wskazane miejsce wraz z zakupionym lodem. Przygotowujemy maszynę (nalewamy wodę), wystarczy tylko podłączyć do prądu oraz zastosować się do  instrukcji. Po wykonanej usłudze odbierzemy sprzęt we własnym zakresie.

 

 

 

Technika i informacje:

 

- zawsze dajemy 20 kg suchego lodu co starcza na około 3-4 min wydajnego wydmuchu

 

- wysokowydajna wytwornica spełni oczekiwania nawet na dużych salach na 200 os.

 

 

 

Zarezerwuj już dziś

607358664

 

Więcej zdjęć oraz filmów znajdziesz w galerii

Dlaczego warto pokusić się o taniec w chmurach?

 

Czym jest taniec w chmurach?


Taniec w chmurach - ciężki dym

Taniec w chmurach, czyli tworzenie magicznej chwili najczęściej podczas pierwszego tańca Młodej Pary to moda, która staje się coraz bardziej popularna. Efekt ten otrzymuje się w czasie reakcji suchego lodu (dwutlenku węgla) w kontakcie z gorąca wodą. Choć efekt ciężkiego dymu znany był już dawno to dopiero od kilku lat powstały maszyny, które są w stanie przeprowadzić tę reakcję szybko i w krótkim czasie zapełnić dymem sporą salę weselną. Sam ciężki dym utrzymuje się przez kilka minut i najczęściej wykorzystuje się go do uczczenia niezwykłych chwil, którą niewątpliwie jest Wasz pierwszy taniec.