Dekoracja światłem to podświetlenie wnętrza, a także zewnętrznej fasady budynku za pomocą energooszczędnych technologii LED. Oświetleniem tym dekoruje się głównie ściany, sufity oraz elementy architektury wewnętrznej podczas wszelkich uroczystości weselnych, bankietów, imprez okolicznościowych i firmowych. Jest to rozwiązanie niezwykle proste, a jednocześnie dające niesamowite efekty wizualne i ogromne możliwości aranżacyjne, dlatego też w zawrotnym tempie zyskuje na popularności. 
Bardzo ważny jest fakt, że w dekoracji oświetleniem LED można dowolnie wybrać kolor światła. Oznacza to, że bez problemu można dostosować ją do każdego stylu, w którym urządzacie wesele, a w prostych, oszczędnych wystrojach wnętrz w łatwy sposób możemy stworzyć magiczną scenerię.
Dekoracja sali światłem

Dekoracja sali światłem LED

Czym jest dekoracja sali światłem LED?

Dlaczego warto wybrać dekorację światłem LED?

Przede wszystkim jest to prosty sposób na dopełnienie wnętrza w subtelny, a jednocześnie wyrazisty sposób. Dowolność w wyborze koloru światła pozwala wprowadzić bardziej ciepły lub chłodniejszy klimat, odpowiadający oczekiwaniom Młodej Pary. Co więcej, dekoracja światłem LED daję możliwość wykonania niepowtarzalnych zdjęć ślubnych, które będą Was na długo po ślubie. Zaś pierwszy taniec i inne zabawy w barwnych promieniach świetlnych dodatkowo uczynią ten dzień wyjątkowym. Małym kosztem można osiągnąć niepowtarzalne efekty tak wyjątkowe, jak wyjątkowe jest Wasze wesele!

 

 

Technika i informacje:

 

- cena uzależniona od wielkości sali - dysponujemy 30 belkami, zazwyczaj w salach na 100 os w zupełności wystarczy 15 szt.

- regulacja natężenia światła, wybory koloru RGB

- staranny montaż

 

Cena za dekoracje sali poza pakietem  500 - 700 zł

Więcej zdjęć oraz filmów znajdziesz w galerii

 

 

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision

Media Społecznościowe

Partnerzy Fotografia

Profil firmowy na Instagram Duetu MusicnVision
Profesjonalny DUET na wesele | Oświetlenie | Taniec w chmurach | Love
Artur Ośmiałowski
Duet MusicnVision na Youtubie

Weselny duet

Music n Vision

Mariusz Ośmiałowski

 

Artur Ośmiałowski